Menu

default_mobilelogo

Zapraszamy do wypożyczania, aktualnie prenumerujemy następujące czasopisma.

URANIA
Interesujesz się astronomią? Fascynuje cię kosmos? A może po prostu jesteś ciekawa(y) świata? Dwumiesięcznik Urania jest właśnie tym czego szukasz.

Urania poświęcona jest upowszechnianiu wiedzy astronomicznej oraz odpowiadaniu na intrygujące pytania. Zawiera liczne ciekawostki oraz  informacje dzięki, którym poszerzysz swoją KOSMICZNĄ wiedzę.

 

 

 

 

 

 

 

MŁODY TECHNIK
Jest to miesięcznik idealny dla wszystkich zainteresowanych techniką czy informatyką. Czasopismo porusza tematy związane z postępami techniki, jak i również medycyny czy gospodarki światowej. Znajdziesz w nim quizy oraz konkursy.

Jeżeli masz ochotę podzielić się czymś z czytelnikami….nie ma problemu! Listom od czytelników poświęcone są dwie pierwsze strony a najlepszy list tak zwany „List Miesiąca” otrzymuje atrakcyjne  nagrody.

 

 

 

 

 

 

ŚWIAT NAUKI
Celem tego miesięcznika  jest propagacja najnowszych osiągnięć technicznych i naukowych poza wąskie środowisko naukowców i popularyzacja wśród szerokiej publiczności. Tematy poruszane w tym czasopiśmie są bardzo różnorodne. Robotyka, lingwistyka oraz paleontologia to tylko nieliczne z nauk o których mowa w tym czasopiśmie.

 

 

 

 

 

 

WIEDZA I ŻYCIE
Chemia? Biologia? Historia? To tylko jedne z niewielu działów w miesięczniku „Wiedza i życie”. Jeżeli jesteś ciekawa(y) świata i lubisz czerpać wiedzę poprzez czytanie to czasopismo jest właśnie dla ciebie. Ciekawostki oraz ciekawe artykuły to w tym piśmie norma. Każdy jest w stanie znaleźć w nim coś dla siebie.

 

 

 

 

 

 

 

CHARAKTERY
Jak czerpać moc z emocji? Co prowadzi do sukcesu? Odpowiedzi na te jak i również inne nurtujące Cię pytania psychologiczne uzyskasz odpowiedź czytając miesięcznik Charaktery. To wyjątkowy magazyn psychologiczny, który wyjaśnia, poszerza wiedzę jak i również informuje o postępach psychologii.

 

 

 

 

 

 

 

 

NOWE KSIĄŻKI
Lubisz polską literaturę? Jesteś biernym czytelnikiem? Miesięcznik Nowe książki jest czymś co może Cię zainteresować. Wiele recenzji, nowości na polskim rynku oraz wywiady z polskimi pisarzami to zawartość każdego egzemplarza tego pisma.