Menu

default_mobilelogo

Zawiadamiamy z wyprzedzeniem byście mogli wpisać nasze wydarzenie w swój napięty grafik towarzyskich zobowiązań i pojawić się u nas w czerwcowe piątkowe popołudnie:).

Podczas pierwszej Nocy Bibliotek bawiliśmy się wyśmienicie, pewne rzeczy udały się bardziej, inne mniej, ale niewątpliwie było nam - miłośnikom książek i czytania - razem dobrze spędzić czas na grach, rozmowach, nieśpiesznym delektowaniu się domowym pysznym jedzeniem.

A skoro było tak świetnie to pomyśleliśmy, że dlaczego by nie przeżyć tego ponownie, tym bardziej, że bogatsi o zeszłoroczne doświadczenia nie rzucamy sie już na tak głęboką wodę;), co oznacza ni mniej  ni więcej, że będzie jeszcze fajniej! Zaplanowaliśmy, zgodnie z tegorocznym ogólnopolskim hasłem Czytanie porusza, biblioteczny Escape Room, kiermasz książek, literackiego food trucka, wspólne oglądanie filmu.

Szykujemy też niespodzianki, o których wkrótce!

Przechodząc do meritum - pod tym linkiem na fb możecie zaznaczyć swój udział, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Przypominamy, iż trzeba swoje uczestnictwo zgłosić również w bibliotece, gdyż z uwagi na późną porę zakończenia naszego czytelniczego wydarzenia musicie przynieść zgody od rodziców/opiekunów (druk do pobrania w bibliotece szkolnej).

 

Do zobaczenia!

 

W razie ewentualnych pytań/sugestii/próśb itp. prosimy o kontakt z Jolą Molendą-Bieniecką

[jmb]