W najbliższą sobotę, 13 maja, Biblioteka Uniwersytecka organizuje czwartą edycję tego wyjątkowego, dla wielbicieli komiksów, święta.

W dwóch turach, o godzinie 10.00 i godzinie 14.00, 3000 egzemplarzy lśniących, nowych zagranicznych (amerykańskich) i rodzimych komiksów zostanie wręczona uczestnikom, wydarzenia.

Oprócz tego, organizatorzy przygotowali wykłady dotyczące historii komiksu, wystawy, spotkania z rysownikami i scenarzystami, warsztaty tematyczne dla dzieci, zabawy dla dzieci, konkursy z ciekawymi nagrodami.

Przez cały czas w Czytelni Komiksów „NOVA” będzie możliwość zapoznania się z treścią najciekawszych komiksów oraz w komfortowych warunkach spędzić czas z komiksami. Podczas naszej imprezy będzie można uzupełnić swoją kolekcję komiksów o brakujące tytuły w atrakcyjnych cenach m.in. na stoisku Multiversum oraz innych sklepach komiksowych. Naszą bibliotekę odwiedzą także cosplayerzy .

PROGRAM TU

Zapraszamy!

[jmb]

info:

Impreza startuje w sobotę 13 maja 2017 o godzinie 10.00 i potrwa do godziny 17.00.

Budynek biblioteki znajduje się przy ul. Ratajczaka 38/40 - wejście do starego gmachu.

W środku jest bezpłatna szatnia, gdzie można zostawić odzież i bagaż.