Menu

default_mobilelogo

Wkraczamy coraz silniej w cyfrowe klimaty i tym razem polecamy wam książki w trochę inny sposób, wykorzystując bezpłatną, dostępną online aplikację Thinglink. Wystarczy, że klikniecie na plakat z okładką polecanej obok książki, a zostaniecie przekierowani do naszej interaktywnej wersji, z mnóstwem dodatkowych ciekawostek o tej powieści, wystarczy tylko, że najedziecie na rozmieszczone na plakacie ikonki.

Niestety nasza strona nie pozwala na osadzenia na niej oryginalnie wyglądającego plakatu, więc musimy działać poprzez link.

Polecamy wam bardzo zabawę z tą aplikacją. Możecie wzbogacić wasze fotografie o linki do muzyki, zdjęć, stron internetowych, filmów i tworzyć bardzo ciekawe prezentacje. Dodane informacje, filmy, zdjęcia pokazują się za każdym razem gdy poruszysz myszką nad obrazem. 

Zamieszczony obok plakat wykonała nasza tegoroczna wolonatriuszką - Natasza Kolbuszewska z klasy 3e gimnazjum.

A już wkrótce kolejne plakaty z polecanymi przez nasze wolonatriuszki książkami, ale w wersji bardziej analogowej - drukowanej, ale również wykonane z użyciem dostępnego online bepłatnego programu do tworzenia grafiki - Canva.

[jolamb]