Hip hip hurra! W tej szkole czytamy! I, co najważniejsze, świetnie się przy tym bawimy!

Wczoraj odbył się piknik czytelniczy, którego głównym celem było bicie rekordu czytania w jednym miejscu. Włączyliśmy się tym działaniem w ogólnopolską akcję Jak nie czytam, jak czytam. Kolorystyczny napis utworzyły 124 osoby, czytających razem było 164.

Pogoda dopisała, a wszystkim mającym inne zdanie szybko zripostuję, że mam na myśli to, iż nie padało, choć wiatr dawał nam się we znaki. Nie zmokły żadne kartki ;-). A i światło było wręcz idealne na zdjęcie.

W trakcie pikniku ogłoszone zostały wyniki konkursu fotograficznego #właśnietakczytam. Zwyciężyła Dominika Nowak z klasy 3c ( pamiątkowe zdjęcie członkiń DKK - niestety nie w komplecie - ze szczęśliwą posiadaczką dekakowskiej torby - Dominiką zobaczyć możecie w naszej galerii).

Serdecznie dziękuję za pomoc w realizacji tej akcji: p. Wojtkowi Kaczmarkowi, p. Tomkowi Bieryłło, p. Basi Wizie, wszystkim uczestnikom i uczestniczkom, nauczycielom, którzy wspierali w opiece nad klasami, a nade wszystko tym, którzy pomagali ją zorganizować: członkinion DKK: Darii, Oli K., Oli Sz., Julii W., Julii D., Zuzi S., Indze B., Martynie B. oraz uczniom i uczennicom z róznych klas: Kacprowi N., Mai A., Paulinie G., Zuzi P., Ali M, Agacie L., Łukaszowi K., Kornelii G., Biance T., Karolinie W., Jagodzie M., Oliwii P., Julii P., Ani H., Zuzi A., Oliwii S., Karolinie P.

I wszystkim tym, których nie wymieniłam imiennie - raz jeszcze bardzo dziękuję!

Więcej zdjęć w Galerii

[fot. Wojciech Kaczmarek]