8EC8F802 8954 4637 98F2 D970889254E0📚Ogólnopolskie Święto Wolnych Książek (@bookcrossing_official )– Bookcrossing – to akcja celebrująca czytanie, polegająca na tym, że tą pasją, radością dzielimy się z innymi poprzez uwalnianie (czyli pozostawiania na specjalnych bookcrossingowych półkach) książek, które będzie mogła wziąć i przeczytać inna osoba.

📚Już wkrótce i u nas w szkole znajdziecie nowy "regał" z uwolnionymi książkami, który zastąpi mniej atrakcyjne kartony ;-), wypatrujcie takich naklejek jak ta na zdjęciu obok, które zaprowadzą Was do krainy obfitości oferującej książkowe dobra!

📚Akcję organizujemy wspólnie z naszym fantastycznym @siedemnastkasu , dzięki któremu otrzymałyśmy nowe miejsce na książki.

📚I pamiętajcie, że Wy też możecie wypuścić jakąś książkę w obieg!