Instytut Książki, będący opiekunem Dyskusyjnych Klubów Książki, jest również organizatorem konkursu Klubowicze do klawiatur! w ramach którego wybierana jest najlepsza recenzja nadesłana przez klubowiczów i klubowiczki w danym miesiącu kalendarzowym.

Trzymajcie kciuki, bo w konkursie tym bierze udział recenzja Zuzanny Sondowskiej z kl. 3a! Wyniki na początku czerwca, ale już teraz ogromnie zachęcamy i namawiamy do jej przeczytania - Wszechświat kontra Alex Woods.

Pomału zbliża się koniec roku szkolnego, może są wśród Was osoby, które zastanawiają się nad uczestnictwem - w następnym roku szkolnym - w takich spotkaniach, tylko nie do końca wiedzą co się tam na nich "wyprawia". Tytułem rozpoznania - artykuł O książkach godzinami w Uczyć lepiej nr 4/2015-2016, s. 6-7.

[JMB]