Wielu uczniów i uczennic tej szkoły posiada rozmaite talenty w różnorodnych dziedzinach, coroczny szkolny Talent Show jednoznacznie na to wskazuje, dzisiejszy post właśnie takiej utalentowanej osobie jest poświęcony, i choć nie prezentowała się przed całą szkolną społecznością jej talent służy nam wszystkim, i to już od zeszłego roku.

Autorką tych sugestywnych, pełnych detali projektów, wykorzystanych w naszych - nie tylko podczas Nocy Bibliotek - zakładkach do książek jest uczennica klasy 2e – Alicja Bajorek. Z ogromną radością wręczamy je naszym czytelnikom i czytelniczkom, zdobywczyniom i zdobywcom nagród w naszych czytelniczych konkursach oraz wszystkim, którym chcemy podziękować za każdy dobry gest.

Dzięki przepięknym autorskim zakładkom Ali te nagrody i podziękowania są unikatowe. Dziękujemy!

[jmb]