Grudzień to tradycyjnie miesiąc pisania listów do Świętego Mikołaja i kartek do przyjaciół, krewnych. To jeden z przyjemniejszych, obok prezentów, zwyczaj, o którym warto pamiętać i wciąż praktykować. By zwiększyć siłę rażenia faktem otrzymania świątecznej kartki biorący udział w tegorocznym (i po raz pierwszy) Christmas Exchange Project  uczniowie i uczennice, zarówno nasi tegoroczni siódmoklasiści, jak i ich rówieśnicy z Kanady (a dokładniej z Ottawy) przygotowali autorskie  projekty, którymi w tym przedświątecznym czasie się wspólnie wymienili.

Wszystkim udzielił się świąteczny nastrój. Do kartek, które otrzymalimy z Ottawy dołączone były listy,więc teraz czas na odpisywanie;-)

Zapraszamy do Galerii

Za pomoc w realizacji projektu dziękuję p. Magdzie Winiarskiej-Jarosławskiej, a nade wwszystko biorącym w niej udział uczennicom i uczniom klas 7a,b,c. Szczególne podziękowania należą się również Oli Olkuskiej, Julii Sobusiak i Michalinie Ossowskiej.

[jolamb]

[fot. aut.  jmb, Julia Sobusiak, Lubomira Suchanecki]