Drodzy Czytelnicy i Czytelniczki,

po raz kolejny przyłączamy się do Ogólnopolskiej Masowej Akcji Czytania książek "Jak nie czytam, jak czytam!" i bardzo chcemy byś wziął/wzięła w niej udział.

W zeszłym roku czytało 459.409 uczniów/uczennic w całej Polsce.

W tym roku spróbujemy wraz z czytającymi z innych szkół pobić ten wynik.

Kiedy? Gdzie?

14 czerwca (czwartek) w godzinach od 10.00 - 12.00 , jeśli dopisze pogoda to czytać będziemy na boisku, przy świetlicy (z uwagi na kalendarz szkolny musimy przesunąć naszą akcję o tydzień w stosunku do ogólnopolskiej odsłony, która będzie miała miejsce w dniu 8 czerwca)

Co czytamy?

To na co mamy indywidualnie w danym dniu ochotę, bo każdy z nas przynosi swoją książkę (to może być komiks, manga, powieść, a nawet lektura, jeśli właśnie ją czytasz, może też być to książka, do której wciąż powracasz)

Bonusy!

Oczywisty – czyli możliwość czytania!

Dwugodzinny pikniku na świeżym powietrzu

Kiermasz domowych ciast

Punkty do rankingu klas

Konkurs fotograficzny (szczegóły w osobnym komunikacie i na Instagramie: bibliobooks4)