W związku z akcją Jak nie czytam, jak czytam Dyskusyjny Klub Książki ma dla Was (uczennic/uczniów, nauczycielek/nauczycieli) konkurs!

Szczegóły: wstaw na swój profil na Instagramie zdjęcie w jakiejś wyjątkowej pozie (im bardziej wyjątkowa, tym lepiej), w której czytasz książkę i dodaj #właśnietakczytam.

Jury złożone z członkiń DKK wybierze najlepsze zdjęcie i podczas akcji, która będzie miała miejsce 14 czerwca, wręczy zwyciężczyni lub zwycięzcy bawełnianą torbę widoczną na zdjęciu obok.

Aby złapać dwie sroki za ogon, pod swoimi zdjęciami (tym razem zarówno na Instagramie, jak i Facebooku) z książką możecie też  dodać #jakczytam i wziąć udział w konkursie ogłoszonym przez głównego organizatora akcji Masowego Czytania, czyli wydawcę czasopisma Biblioteka w szkole - do wygrania czytnik e-booków i 10 x wybrana książka.

Na zdjęcia czekamy do 8 czerwca!

Zuzanna Sondowska

[fot. jolamb]