IMG 3109Hip hip hurra, wreszcie dotarła ostatnia partia zakładek, i o dziwo w wersji papierowej zamiast cyfrowej.

Pełni zachwytu i radości zbliżyły(li)śmy się do ostatniego etapu międzynarodowego projektu wymiany zakładek do książek (#digitalbookmarkexchange project) między naszymi uczniami i uczennicami, a ich rówieśniczkami i rówieśnikami z Portugalii i Łotwy.

Teraz już tylko ostatnie wydruki, laminowanie i zakładki trafią do rąk ich nowych właścicielek(i)💪❤️

Zakładki powstały w portugalskich miejscowościach: Beja, Coimbra, Olival, jak i u naszych sąsiadów z Kowna na Litwie.

Możecie wpaść na profil jednej ze szkolnych bibliotek biorących udział w projekcie @beae2beja (po więcej linków zerknijcie na wcześniejsze posty)

Wykonane w Canvie jak i przy użyciu analogowych technik, między innymi akwareli. Tematycznie eksplorując świat legend i mitów, jak i motywów świątecznych.

[tekst/fot: jmb]