Drogie Czytelniczki i Drodzy Czytelnicy!

Biblioteka szkolna tradycyjnie, chyba można już tak napisać, wszak to już po raz piąty, zaprasza do wzięcia udziału w konkursie tematycznie związanym z motywem miłości w literaturze.

Nie wyobrażamy sobie, by w inny sposób, niż zachęcając Was do czytania i dzielenia się swoją książkową wiedzą, celebrować to święto!

W ramach konkursu - krzyżówka (oczywiście w kształcie serca:)), lecz oprócz tego przygotowałyśmy dla Was quiz, który można rozwiązać w bibliotece lub w domu – wystarczy wejść tutaj (tylko nie w przeglądarce Mozilla Firefox).

Regulamin konkursu „Literackie Walentynki”:.

1. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie/wszystkie uczennice.
  1. W przypadku wielu bezbłędnych odpowiedzi zostanie rozegrana dogrywka, tematycznie związana z konkursem.
  1. Dla zwycięzcy/zwyciężczyni jako nagrodę przewidziano powieść, oczywiście, o miłości.
  1. By wziąć udział w konkursie należy rozwiązać krzyżówkę, można to zrobić tylko i wyłącznie na miejscu w bibliotece, podczas jednej z długich przerw (polecamy wybranie tej dłuższej), nie ma możliwości dokończenia danego zadania w innym dniu.
  1. Konkurs trwa od 15 do 19 lutego.
  1. Ewentualna dogrywka zostanie przeprowadzona 25 lutego.
  1. Nazwisko zwycięzcy/zwyciężczyni lub termin dogrywki podany zostanie na stronie internetowej biblioteki szkolnej (http://biblioteka.zso4.poznan.pl/) 24 lutego.
  1. Nagroda zostanie wręczona pod koniec czerwca, na uroczystym zakończeniu czytelniczego roku, w bibliotece szkolnej.

[JMB]