Menu

default_mobilelogo

Polowanie na 12 bestesellerów rozpoczęte! (takie polowania miłośnicy książek akceptują i aprobują ;-). A kto szybko czyta, zyskuje podwojnie, potrójnie...po wielokroć!

W ramach największej czytelniczej akcji w kraju  CZYTAJPL przez cały listopad możecie za darmo ściągnąć audiobooki bądź e-booki polskich i zagranicznych autorów.

ALE JAK? Ściągnij darmową aplikację Woblink (iOS, Android); zeskanuj kod z plakatu i do 30.11.2018 czytaj/słuchaj za darmo!

ALE CO można upolować? Wybór jest niesamowicie różnorodny - wśród gatunkowych trofeów: kryminał, opowiadania, powieść historyczna, literatura popularnonaukowa, przygodowa, biografia.

Możecie upolować na przykład najnowsze Opowiadania bizarne Olgi Tokarczuk, pierwszej Polki nagrodzonej prestiżowym i dystyngowanym brytyjskim Bookerem; posłuchać o Wielkim Wybuchu i początkach naszej galaktyki opowiedzianych przez ucznia samego Stephena Hawkinga – Christophe’a Galfarda Wszechświat w twojej dłoni; czy rozpocząć przygodę z monumentalną historię znamienitego rodu Jagiellonów - Córki Wawelu: opowieść o jagiellońskich królewnach, napisaną przez pisarkę, historyczkę Annę Brzezińską; albo dowiedzieć się o początkach kariery, artystycznym światku, romansach  i muzycznych poszukiwaniach najsłynniejszego polskiego jazzmana - Krzysztofa Komedy (Trzcińskiego) (Komeda: osobiste życie jazzu), o którym genialnie opowiada czołowa polska biografistka - Magdalena Grzebałkowska.

Wybór nie jest łatwy jeśli więc nie wiesz, od której książki zacząć – zeskanuj kod w Mesengerze – i napisz do Czytaj PL, a uzyskasz pomoc w wyborze!

[jolamb info za stroną CzytajPL)